Hakkımızda

Hakkımızda

Farmasi, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve kazançlı iş fırsatı ile herkesin hayatına ve hayallerine dokunabilen bir markadır. İnsanların özellikle kadınların hayallerinden ilham alarak geliştirilen ürünler ve kazançlı iş modeli ile insanlara kendi potansiyel ve güzelliklerini keşfedebilecek essiz bir fırsat sunuyor. Farmasi ve Dr. Cevdet Tuna markaları tüm ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarında ve çevre dostu yöntemlerle üretiliyor. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar da formüllerin güvenilirliğini tescil ediyor. Farmasi, zengin ürün çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca yönelik makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, gıda takviyesi, Dr. Cevdet Tuna’dan özel formüllü doğal bileşen kullanılan ürünler ve Mr. Wipes markalı ev temizlik ürünleriyle ürün gamını her geçen gün genişleterek tüketici ihtiyaçlarına çözüm buluyor. Günümüzde 2 bini aşkın ürün çeşidiyle hizmet veren Farmasi, ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 100.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretiyor. Sektördeki teknolojik gündemleri yakından takip eden Farmasi, üretim tesisinde son teknoloji dijital makinaları kullanıyor.

Fabrika Görseli

Ömer Hakan TUNA Kimdir?

Ömer Hakan TUNA– Yönetim Kurulu Başkanı

1995 yılından beri Tan-Alize Kozmetik’te aktif olarak çalışmakta ve 2001 yılından beri şirketin yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir. 2008 yılına kadar ağırlıklı olarak birçok global zincir firmaya fason üretim yaptıktan sonra, Hakan Tuna liderliğinde yalnızca Farmasi markasına yatırım yapılmış ve 2009 yılında Türkiye Kozmetik Sektörü’nde Farmasi ‘’ İhracat Şampiyonu ‘’ olmuştur. Hakan Tuna İngilizce bilmektedir..

Emre TUNA Kimdir?

Emre TUNA – Yönetim Kurulu Üyesi

Emre Tuna, Farmasi Türkiye’nin Yönetim Kurulu Üyesi ve Kuzey Amerika (ABD, Meksika, Kanada ve Porto Riko), Avrupa Birliği, Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinden sorumlu başkan vekilidir. Farmasi Amerika dahil, 29 ülkeye doğrudan satış yapmakta, 4 milyon girişimcisi, 2000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Emre Tuna, Farmasi kozmetiğin kurucusu Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk doktorlarından Dr. Cevdet Tuna’nın torunu ve Tuna Ailesi’nin üçüncü kuşak temsilcisidir.

22 Mayıs 1994 İstanbul doğumlu olan Emre Tuna, 2013 yılında Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Amerika’da devam etmiştir. University Of Southern California’da İşletme ve Endüstri Mühendisliği okuyan Tuna, aynı zamanda pilotluk eğitimi de almıştır. 2012’den itibaren Farmasi’de farklı görev ve sorumluluklar alan Tuna, 2016’da Farmasi’ye Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmış, aynı yıl İş Geliştirme Direktörlüğü görevini de üstlenmiştir.

Sinan TUNA Kimdir?

Sinan TUNA – Yönetim Kurulu Üyesi

18 Kasım 1996 İstanbul doğumlu olan Sinan Tuna, Koç Lisesi'nden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Londra'da devam etmiştir. Regent's Üniversitesi'ndeki İşletme ve Finans Mühendisliği eğitiminin ardından, Farmasi’de satış, pazarlama ve iş geliştirme departmanlarında görev almıştır. 2017’de Londra’da Bilgi Hizmetleri Şirketi Gartner’da yaklaşık 1 yıl Satış Yöneticisi pozisyonunda çalışmıştır. 2018 yılında Farmasi'de İş Geliştirme Direktörü görevini üstlenmiş olup 2019 yılı itibariyle de yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. Aralık 2019’da Fortune 40 yaş altı 40 listesine en genç isim olarak girmiştir. Sinan Tuna 2020 yılında, ABD, Meksika, Kanada ve Porto Riko'dan sorumlu olduğu Farmasi Kuzey Amerika CEO'luk görevini atanmış ve önemli projelere imza atmıştır. Farmasi, Amerika Birleşik Devletleri dahil 29 ülkeye doğrudan satış yapmaktadır, globalde yaklaşık 4 milyon girişimci ve 2000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Sinan Tuna'nın dedesi Dr. Cevdet Tuna, Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk doktorlarındandır. Sinan Tuna üçüncü nesil olarak, Farmasi yönetiminde devam etmektedir.

Gökhan CEYLAN Kimdir?

Gökhan CEYLAN – Genel Müdür Yardımcısı

Üniversite eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan Gökhan Ceylan, iş yaşamına Arçelik’te Proje Analisti olarak başlamıştır. Sonrasında Tırsan’da Endüstri Mühendisi, Analiz Sentez Yönetim Danışmanlık Hizmetleri’nde Danışman ve Pirelli’de Satın Alma Uzmanı olarak görev alan Gökhan Ceylan, 2011 yılında Farmasi’ye katılmıştır. Farmasi’de Tedarik Zinciri Müdürü ve Fabrika Müdürü pozisyonlarında görev aldıktan sonra 2017 yılında Genel Müdür Yardımcılığı’na terfi etmiştir..

Kaan CABAS Kimdir?

Kaan CABAS – Tedarik Zinciri Direktörü

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu olan Kaan cabas, İngilizce ve Arapça bilmektedir. 2005 yılında Üretim Mühendisi olarak Farmasi’ye katılan Cabas, sırasıyla Ar-Ge Mühendisi ve İhracat Bölge Satış Yöneticisi olarak görev yaptıktan sonra 2010 yılında İhracat Müdürü olarak görev yapmıştır. 2021 yılı itibariyle Tedarik Zinciri Direktörü pozisyonuna terfi ederek Farmasi’ye katkı sağlamaktadır.

Bağnu GÖKSAL Kimdir?

Bağnu GÖKSAL – Türkiye Finans Müdürü

Üniversite eğitimini Uludağ Üniversitesi’nde İktisat bölümünde tamamlayan Bağnu Göksal, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA programına katılmıştır. Kariyerinde 25 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Bağnu Göksal, iş hayatına Elginkan ve Anadolu Holding şirketlerinde devam etmiştir. 2013 yılı itibariyle de Farmasi’de Türkiye Finans Müdürü görevini sürdürmektedir.